Metāla konstrukcijas

Metāla konstrukciju projektēšanu veicam Tekla Structures vidē. BIM modelis tiek attīstīts līdz LOD 400 pakāpei. Būvkonstrukciju aprēķins tiek veikts programmā Axis VM.

Ko iegūst pasūtītājs?

  1. Kvalificētu inženieru aprēķinātu un optimāli dimensionētu būvprojekta MK sadaļu, kura modelēta iekļaujot visas mezglu detaļas un skrūves. Tas ļauj nepazaudēt autoru inženiertehnisko ideju izgatavotājam veicot detalizēšanu, jo modelī tas viss ir iekļauts, un izgatavotājam mezgli nav jāprojektē. MK rasējumu komplektā tiek dotas arī piepūles stieņos, kas ļauj rūpnīcai, pēc tās iniciatīvas, pārstrādāt mezglu atbilstoši tās ražošanas īpatnībām.
  2. Precīzākus materiālu apjomus, tajā skaitā auksti formētos profilus un metīzes, jo apjomi tiek apkopoti no detalizēta modeļa. Tas tiek veikts automātiski, izslēdzot aritmētiskās kļūdas. Zinot precīzus apjomus, pasūtītājs var saņemt atbilstošus cenu piedāvajumus no izgatavotājiem.
  3. Ātrākus konstrukciju izgatavošanas termiņus. Izgatavotājam nav jāpatērē cilvēkstundas, lai veiktu detalizāciju ieskaitot mezglu modelēšanu un to aprēķinu. Izgatavotājs tiek nodrošināts gan ar IFC modeli, kurš savietojas ar jebkuru no BIM programmām, kā arī ar *db1 failu, kurš ļauj automātiski nokļūt līdz atsevišķu detaļu ražošanas rasējumiem.

angars1

estrade

estrade2

skatu-tornis