Būvkonstrukciju projektēšana

Zīmols „Štāls un Šteinbergs” radās apvienojoties 2 inženieriem Atim Šteinbergam un Mārtiņam Štālam.

„Štāls un Šteinbergs” ir radošu inženieru kolektīvs, kas nodrošinās profesionālu pieeju jebkādām arhitekta un pasūtītāja vēlmēm.

Uzņēmums projektē konstrukcijas gan individuālo dzīvojamo ēku projektiem, dažādām rekonstrukcijām, dažādām nestandarta būvēm, kā arī lielāku būvprojektu būvkonstrukciju sadaļu izstrādē un autoruzraudzībā.

Liekot lietā savu pieredzi, piedāvājam arī konstruktīvo aprēķinu veikšanu un skiču izstrādi būvprojekta MBP stadijas iesniegšanai saskaņošanai būvvaldē, kas ļaus jau sākotnēji izvēlēties optimālākos risinājumus, un nonākt pie ticamām konstrukciju dimensijām, lai projekta tālākās izstrādes gaitā viss noritētu gludi.

Spējam piedāvāt profesionālu asistēšanu dažādu specifisku būvkonstrukciju izstrādājumu un materiālu pasūtījumu veikšanā. Varam piedāvāt cenu aptauju veikšanu konkrētiem specifiskiem materiāliem un izstrādājumiem.

Uzņēmums piedāvā sekojošus pakalpojumus:

– Būvprojekta būvkonstrukciju sadaļu projektēšana un autoruzraudzība;

Dažas no mūsu stiprajām pusēm:

– Dažāda apjoma un sarežģītības Metāla konstrukciju projektēšana, iekļaujot rūpnīcas darba rasējumus – Metāla konstrukcijas, detalizētās (MKD);

– Vanšu konstrukcijas;

– Skrūvpāļu projekti;

– Fasāžu stiprinājumu u.c. nestandarta būvkonstrukciju detaļu projektēšana.

 

Atis Šteinbergs

Būvinženieris ar vairāk kā 15 gadu projektēšanas pieredzi. Strādājis tādos uzņēmumos kā „Rūpnīcprojekts”, „Ģeninserviss” u.c. Spēj profesionāli vadīt būvprojekta būvkonstrukciju sadaļas projektēšanu. Orientējas dažādos nesošo konstrukciju izpildījuma veidos, un pielietojamos materiālos. Bieži spēj piedāvāt pasūtītājam izdevīgāko konstruktīvo risinājumu, pamatojoties uz savu ilggadējo un vispusīgo pieredzi.

 

Mārtiņš Štāls

Radoša personība. Būvinženieris ar specializāciju metāla konstrukciju projektēšanā un ražošanā. Spēj piedāvāt dažādu detaļu prototipu modeļus, kuras izmanto ēku konstrukcijās.